Vše o manze anime a hlavně o fanfiction

PříjemPříjem  PortálPortál  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  Přihlášení  

Share | 

Kvalita povídek

Goto down 
AutorZpráva
Wayka
Kyuubi no Youko
Kyuubi no Youko

Poeet p?íspivku : 2846
Registration date : 13. 07. 07

PříspěvekPředmět: Kvalita povídek   Sat Jul 21, 2007 7:09 pm

Mno, co myslíte?
Kvalita nebo kvantita?
Už několik (2) lidí se mě na to ptalo, takže vás o tom nechám volně diskutovat Smile (To jsem ale hodná, co? Razz )
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://wayka.ic.cz
Kynoko-sama
Human
Human

Poeet p?íspivku : 80
Registration date : 08. 09. 07

PříspěvekPředmět: Re: Kvalita povídek   Sat Sep 08, 2007 10:36 pm

Koukám že to žady nikdo nic moc nechce řešit a při tom je to docela důležitý téma!!!!! Já osobně teda upřednostňuju kvalitu a pokud jde o kvalitní yaoi tak o to víc. Hehehe! Jako přečtu občas i jiný věci ale i tak mám radši když to má slušnej děj a tak. Některý povídky tady ho teda nemaj a viděla jsem snad i jednu kterou nebudu jmenovat, protože nechci tady mít nějaký rozbroje s tim kdo to psal, ale to snad ani povídka nebyla. Jen nějaký žvásty na pět řádků a pak konec. To myslim tady ani nema co dělat. Když s tim srovnám třeba něco od tebe Wayko!!!!!!!!!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Wayka
Kyuubi no Youko
Kyuubi no Youko

PříspěvekPředmět: Re: Kvalita povídek   Sat Sep 08, 2007 11:02 pm

Souhlasím. Já bych chtěla, aby mi to lidi řekli na rovinu. Ale nikdo nic, no...
Mno ke kvantitě - všichni by měli dostat šanci, že? Krom toho, je dobré mít z čeho vybírat.
Návrat nahoru Goto down
Kynoko-sama
Human
Human

PříspěvekPředmět: Re: Kvalita povídek   Sat Sep 08, 2007 11:18 pm

Já vim ale přecejenom by to chtělo trochu větší cenzuru. Já neřikam abys byla nějak umanutá na kdovíjakej styl ale jak jsem tak koukala na některý povídky tak teda nevim. Některý bych fakticky rovnou smázla kdyby mi přišly. Jako nechci je tady vyjmenovávat ale sama musíš aspoň trochu vědět o kterejch je řeč. Já vážně nejsem ten typ na psaní nějakejch úděsnejch kritik tak se k nim přímo nevyjadřuju a taky vážně nestojím o nějaký rozbroje s autorama. Stačilo mi vidět jak jste se pustily do tý holky jak napsala takovej brutálně ostrej komentář k tý povídce o Itachim. Docela jsem teda na její straně ale fakt nemám nervy na nějaký strkanice!!!!!
A taky ještě aspoň jednou musim napsat že je tady málo yaoi!!!!!!! Ale hrozněěěěěě máááááááááloooooo!!!!!
Návrat nahoru Goto down
Wayka
Kyuubi no Youko
Kyuubi no Youko

PříspěvekPředmět: Re: Kvalita povídek   Sat Sep 08, 2007 11:29 pm

Jasně, já vím.Ale věř mi, že už jsem dostala horší povídky.
Mno jak myslíš. Někdy se hodí napsat autorovi svůj názor. Někteří (třeba já) se kritikama řídí.
Ale já vám nevím lidi, mě se ta povídka docela líbí... Samozřejmě můj názor, že? Originál jsem nečetla, takže těžko posoudit....
Heh, málo, málo ale klidně můžeš napsat Razz Na mě se rozhodně nedívej, ale můžeš to zkusit u ostatních ^_^
Btw. mě napadlo, že by mohlo proběhnout jakési schvalování povídek bez toho, aby se to muselo složitě přeposílat. Ale nevím, jestli by se toho někdo účastnil Neutral
Návrat nahoru Goto down
Kynoko-sama
Human
Human

PříspěvekPředmět: Re: Kvalita povídek   Sat Sep 08, 2007 11:35 pm

No jak myslíš. Hodí napsat autorovi svuj názor. Po tom co jsem viděla jak jste se do ní pustily tak jsem si docela rozmyslela psát nějaký upozorňující komentáře nebo vůbec nějaký komentáře. Fakticky nejsem taková nátura jako ona. Já jsem člověk mírumilovnej!!!Smile))) A taky chci předejit možné mstě na vlastní povídce hehehe!!!!!
Návrat nahoru Goto down
Wayka
Kyuubi no Youko
Kyuubi no Youko

PříspěvekPředmět: Re: Kvalita povídek   Sat Sep 08, 2007 11:42 pm

Já bych řekla, že to spíš byla přátelská diskuze. A rozhodně si nemyslím, že by se někdo mstil (tedy minimálně já ne).
Jasně, mírumilovný človíčku, až se mě někdo zeptá, jestli nepůjdem do lesa na houby, umřu smíchy (si vzpomenu na tebe a tvojí povídku Laughing A budou mě napadat samé úchylárny...)
Návrat nahoru Goto down
Kynoko-sama
Human
Human

PříspěvekPředmět: Re: Kvalita povídek   Sat Sep 08, 2007 11:54 pm

To mě fakticky těší!!!!! Hehehe.
Návrat nahoru Goto down
Kynoko-sama
Human
Human

PříspěvekPředmět: Re: Kvalita povídek   Sat Sep 08, 2007 11:57 pm

A o te vaší přetelské diskuzi si stejně myslim svoje když si vzpomenu na ten caps lockovej výlev tý autorky!!!!! :-PPP
Návrat nahoru Goto down
Wayka
Kyuubi no Youko
Kyuubi no Youko

PříspěvekPředmět: Re: Kvalita povídek   Sun Sep 09, 2007 12:00 am

lol!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content